Fast Food

Shitet nga: Qendrim 22 Nën 18:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komplet invertari per fast food
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim