Invertar

Shitet nga: Haxhi Gashi 22 Shk 09:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet invertari pothuajse i ri me qmim shum te volitshem gjithsej 6 tavilina me nga 4 karrika
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim