Paisje per fast food

Shitet nga: qendrim 19 Nën 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet komlet invertari per fast food.TE interesuarit te informohen per secilen apo komplet ne nr.+386 (49) 26 21 05. Qqmimi me marrveshje.Te interesuarit fotot mund tua dergoj ne viber.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim