Paisje per lokal ( embeltore )

Shitet nga: Durim 21 Pri 18:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shitet frigoriferi per akullore
frigorigeri per torte edhe fontana e bozes se bashku me mbajtese
jan shum pak te perdorura .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim