Raftat per lokale

Shitet nga: ajet krasniqi 10 Gsh 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten raftat per shitore jan shum pak te perdorura,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim