Shankerica

Shitet nga: alberti 08 Nën 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
18 kompleta tavolina 20 kompleta shankrica qimi sipas marveshjes ose baj ndrrim me vetur karavan ford focus ose tjera flm pr mir kuptim nr kontakt 044228305 ose 049406999
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim