invertar

Shitet nga: Haxhi 28 Sht 13:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes setin 6 tavolina me nga 4 karrika dmth 6 tavolina dhe 24 karrika jan prodhim gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim