shiten gjesende

Shitet nga: toni 06 Pri 22:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shiten tavolina rostfraj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim