Rafte te drurit dhe te xhamit.

Shitet nga: Besim Zenelaj 14 Krr 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Rafte te drurit dhe te xhamit per vendosjen e produkteve, te pershtatshme per dyqane
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim