KARRIGE PUNE

Shitet nga: Valon Hoti 05 Nën 16:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Karrige per ORDINANCA -FRIZER / ESTETIKE Rregullim lartësi prej 45 deri në 60 cm nga sistemi i gazit .Peshë maksimale statike: 130 kg.
Tapiceri: Reziston larjes me sapun dhe ujë
info: zabatir@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim