Mbules per Krevate Mjeksore

Shitet nga: Valon Hoti 05 Nën 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
Sheim Mbulesa profesjonale per krevate mjeksore
dimensioni :gjersia 60cm dhe gjatesia 130m .
Hapsira e mbulimit te krevatit 2 metra
Mbules me kualitet dhe standarde te lasrta , te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim