Paisje dhe interier per fast food

Shitet nga: Ilir 01 Nën 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Shes paisjet per fast food .aspiratori me motor,frizi per sallata me gjam,skara,shporeti me plin,plinat,mikrovela,makina donerit,presa e pershutes,friteza,shanku tavolina oktopod me karrika,shankerica 4 copa me karrika.fertere,piruna,thika,tengjere ,etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim