Bejm rregullimin e oborreve Goni-D

Shitet nga: Gonii 12 Jan 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza ( kocka ) te betonit ne menyr profesionale per me shum informohu ne 044515633 044937242 ne ju garantojm per punen qe e bejm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim