Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: betim kastrati 12 Krr 12:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza te betonit ne menyr profesionale ne ju garantojm per punen qe e bejm per me shum informohu ne 044515633 & 044937242 ju mirpresum GONI-D
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim