Hapje te bunarve

Shitet nga: hajrush 14 Shk 16:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
bejm hapjen ebunarve me gypa te plastikes ne terene te forta guri dhe ne terene te buta dhe
info 044143187 049502433
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim