Kerkoj kuzhinjer

Shitet nga: syli 16 Mar 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
kerkoj kuzhinjeri dhe ndihmes kuzhinjeri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim