Punojm me Qeramik

Shitet nga: Behar 21 Shk 14:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
punojm nje pun shum kualitative dhe precize.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim