Qeshme prej guri dhe funtana me kualitet te lart..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Behar Bytyqi 23 Tet 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Sektori : Të tjera
Mir se vini ne faqen ton , punojm pun te ndryshme prej gurit si mure te ndryshme, kamina, grilla , dyer te oborrit , si dhe shesim qeshme dhe funtana prej gurit , puna behet me kualitet te lart , ju mirpret pronar :
Behar Bytyqi tel: 044 562 177
jemi nga kumuna e malisheves ju mirpresim .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim