Sherbim Kontabiliteti

Shitet nga: Mehmet 06 Pri 18:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Kontabiliste/Financiare/Juridike
Regjistrim Biznesi,
Suarje Biznesi,
Mbajtje e librave kontabel,
Bejm ofrimin e shërbimeve të kontabilitetit, dhe zgjidhjet e problemeve me tatimet për bizneset të vogla, të mesme dhe të mëdha.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim