Japim tavolina dhe shatorra me qira Vraniq-Therand

Shitet nga: Besnik 03 Mar 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Japim tavolina dhe shatorra per ahengje te ndryshme familjare dhe raste pikllimi ju mirepresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim