Tavolina Shatorra me qira Vraniq-Therand

Shitet nga: Besnik 18 Dhj 21:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Japim tavolina dhe shatorra me qira per ahengje, dhe per raste pikellimi ju mirepresim
Kontaktoni ne keta numra
049/044 289 546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim