Tavolina Shatorra me qira Vraniq Therand

Shitet nga: Besnik 19 Dhj 11:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Japim tavolina dhe shatorra me qira per ahengje, dhe per raste pikellimi ju mirepresim
Kontaktoni ne keta numra
049/044 289 546
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim