Tenda Bellanica-049-213-396 ** 044-801-745

Shitet nga: Bajram 01 Gsh 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Tenda(shatora) dhe tavolina me qira për ahengje të ndryshme. Kemi dimensione te ndryshme te tendave, të njëjtat e kanë edhe ndriçimin. Gjendemi në fshatin Bellanicë, Komuna e Malishevës. Për më shumë mund të kontaktoni përmes telefonit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim