Tenda korrika tavolina me mbulesa 049;306;493

Shitet nga: Tenda Ardi Sot 13:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Tenda me qera me dimenzione te ndryshme Tenda korrika tavolina me mbulesa transporti dhe montimi gratis ne gjith kosoven per rezervim kontakto 049;306;493 viber +383 49 306 493
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim