tenda gent_isaki

Shitet nga: VW T4 Dje 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Për dasma
Posedojm tenda te kompletuara me tavolina dhe ulese per dasmat dhe ahengjet tuaja familjare.
Kemi tenda me madhesi te ndryshme,sipas vendit qe juve ju pershtatet,.
Posedojm edhe tavolina dhe ulese te plastikes,
Tendat jane te pajisura me ndriqim per mbremje .
Jemi me prevoj pune dhe korrekt per qdo rezervim tuajin ,
Ne dasmen tuaj te ftuarit kan nisur ti zen vendet,
edhe ushqimi se shpejti
fillon te servohet ....
dhe papritmas moti fillon te nderroj
dhe nuk dini si te vazhdoni me tej ,
ne kemi zgjidhje per ju dhe te ftuarit tuaj
mjafton qe te telefononi ne nr.044-129-322
dhe ne menjeher do tju bejm zgjidhjen pa problem ,
Transporti dhe montimi GRATIS!
Me pronar Hamez Morina.
XERXE RAHOVEC
qmimi sipas marreveshjes!
Numri per rezervimet e juaja. 044- 129 -322. ose 049- 388- 636. Na ndiqni edhe ne Facebook: Tenda:Gent-Isaki
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim