Përkthyes i Licensuar Gjyqësor në Suedisht - shqip

Shitet nga: Ismail Manxhuka 16 Maj 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Përkthyes i teksteve
Ofroj përkthime profesionale në gjuhët suedisht, norvegjisht-shqip.
Për të interesuarit, ofroj edhe kurse profesionale për mësimin bazë dhe të avancuar në suedisht dhe në shqip.
Jamë përkthyes I licensuar në Suedisht. Kamë punuar në Suedi si përkthyes dokumentash, literature dhe përkthyes verbal mbi 17 vite, dhe qe 4 vite përkthejë në Kosovë.

E-maili im:
ismail.manxhuka@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim