N.SH.''BESI'' Sherbimet e Pastrimit

Shitet nga: Besi 28 Nën 23:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Shtëpiake dhe Pastrim
N.SH.''BESI'' Bejm pastrimi e objekteve shtepiave zyrave etj

Me Porosi: Ditore,Javore apo Mujore
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim