Modulator GRUNDIG

Shitet nga: Arsim 22 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
Modulatort sherbejn per TV kanale perdoren per Kabllovik, dhe Hotele
36 Kanale

Me disa konvertus te keti lloji mund te krijoni sistem kabllovik per Hotel, Motel, Spital dhe objekte te tjera. Neper dhoma keni vetem televizionin pa resiver ne te cilin programohen program direkt ne TV.

Ne keta konvertus mund te lidhen resiver te ndryshem IPKO/Kujteses /Sat Resiver, DVD, por ka mundesi edhe te vendoset nje Multimedia player (qe kan harddisk) dhe filmat e vendosun ne te me u shiqu ne televizora. Pra, mund te kombinohet ne mes resiverave toksor dhe satelitor si dhe pasijeve tjera, Me kete konvertus te sinjalit prej Skart ne Koaksial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim