Moler me qmime te arsyshme sezonale

Shitet nga: sami 27 Gsh 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
punoj si moler me qmime te arsyeshme si dhe bejm te gjitha punet qka i perket lyrjes se nji shtepije si suvatim me maqin matrial te gatshem fasada te mbrendshme dhe te jashtme izolime me styropr glet dekorime me knauf dhe ztyropor sidomos me styropor qmime shum te arsyshme marrim edhe kopenzim qka do qe na hyn ne pun 044215092
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim