Ngrohje Qendrore

Shitet nga: Termo Klima A 28 Shk 21:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
Ofrojm sherbime cilsore
Mirmbajte dhe instalim te ngrohjeve solare
Instalim I ngrohjes qendrore
ujselles kanalizim
vintilim klimatizim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim