Pleh shtalle

Shitet nga: Zenel 20 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
Pleh shtall posedojm te Deleve Lopeve me shumic dhe pakic presim bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim