TAVOLINA KARRIKA ME QIRA 049-044 289 546

Shitet nga: Besnik 17 Mar 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
Jap me qira Karrika dhe Tavolina per dasma.ahengje dhe ndeja ( raste ) te ndryshme familjare , ,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim