prodhime metalike

Shitet nga: metalteknik-ks 19 Dhj 00:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Të tjera
perpunime dhe prodhime metalike
info. facebuk metalteknik-ks
045261234--049261234
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim