Bager pune

Shitet nga: ---- 13 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Bejme prishjen e shtepive te vjetra , hapjen e kanaleve te ujsjellsit bartjen e materialit te prishur etj si dhe rrafshimin e siperfaqeve per shtepi oborre etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim