Lugë per Traktor IMT 539 , 549

Shitet nga: x 26 Shk 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Therandë
Shërbimet : Transporti dhe Gërmimi
Shes luge per traktor IMT 539 549,bejme ndrrim me lope ose viq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim