Arra te qeruara

Shitet nga: Agroni 17 Nën 15:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim arra te qeruara me shumic dhe pakic jan shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim