Shtylla betoni

Shitet nga: Rifat 09 Nën 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Prodhime bujqësore/Bimë
Shesim shtylla betoni me shumic dhe pakic jan te punume shume mire me kallap slloven jan te dimenzionit 2.80 ...qmimi sipas marreveshejes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim