Arra te qeruara shum te mira

Shitet nga: Agron 17 Nën 20:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Shes arra shum te mira te qeruara me shumic dhe pakic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim