Blete me koshere dhe Ama te selektuara

Shitet nga: asllan sadiku 08 Pri 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
Bletet jane nje kateshe dhe dy kateshe. Cmimet ndryshojne sipas familjes blete.
1.Bleta njekateshe me koshere kushton 130 EURO
2. Bleta 2 kateshe kushton 160 EURO
3. Bleta pa koshere 100 EURO
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim