shtylla betoni

Shitet nga: rifat 21 Tet 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Prodhime ushqimore
shesim shtylla betoni jan te punume me shume siguri te madhe ....ejani dhe binduni edhe ....ju mire pres nga pronari me respekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim