Gypa te aluminit

Shitet nga: l.Halitjaha 31 Mar 20:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Gypat jane nga alumini , jane me kualitet te larte ,te gjate 6 metra dhe jane me diameter 4cm .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim