Mjalte

Shitet nga: Avdullah Krasniqi 29 Tet 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Mjalte bagremi dhe livadheve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim