Shtylla betoni

Shitet nga: Rifat 10 Tet 10:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
Shesim shtylla betoni me pakic dhe shumic ... Ju mirepresim nga pronari flm per Respektë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim