Stiro Boy makina per prerjen e stiropollit

Shitet nga: ilir 01 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Të tjera
maqina per prerjen e stiropollit ne menyr profesionale . Te ardhura nga italia dhe pa defekt dhe kualitet italian etj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim