Mall nga Gjermania

Shitet nga: meriton morina 07 Pri 18:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Malli i ardhur nga gjermania dora e par dhe klasi te par i perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim