Shes komlet Butikun mall Gjerman

Shitet nga: Nazim 13 Pri 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 EUR   249 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Veshje dhe Tekstil
Teshat jan te ardhur, nga gjermania, jan dores se pare prej te perdorura, jan te zgjedhura, nje nga nje, per ata jan shum te ruajtura, shes urgjend, se do shkoj ne gjermani, jap komplet mej marre nga 2 euro per cope te gjitha llojet e teshave jan mosha, epdhe gjiniteper ma shum. edhe viber, 0037744 708 861
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim