Kompjutera Shumic dhe PAKIC

Shitet nga: Arsim 01 Maj 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   1 300 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Kompjutera desktop
DualCore 2.2
1 GB Ram
80 HDD
Grafik 256


Performancat
Core2Duo 1.86
1 Gb Ram
80 Gb Hdd
Grafik 512 MSi


Kem mundesi edhe ndrrimi ose perforcimi te paisjev


Kontakt
044/333-573 & Viber//
049/500-316Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim