Fujitsu core i3

Shitet nga: Mentor 16 Jan 01:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Llaptopi eshte ne gjendje te rregullt pune pa asnje defekt, dhe nuk eshte shum i perdorur,

Te Dhenat e llaptopit:
CPU: intel(R) core i3 2.4 Ghz
RAM: 4.00 GB
HDD: 450 GB
Windows 7 Home premium

Per me shum info Kontaktoni ne numrin e telefonit: 049482437
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim