Toshiba C500-A-125

Shitet nga: Bledar 20 Sht 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin Toshiba , esht i ardhur nga zvicrra dhe i perdorur nje muaj ne gjendje shum te rregullt .
Ka keto performanca :
WINDOWS 7 ULTIMATE

Processor :AMD E1-1200 APU RADEON(tm) HD GRAPHICS 1.40 GHz

RAM Memory : 4 GB (64 bit operating system) .

GRAPHICS : 2 GB

Bateria funksionale deri ne 3-4 or .

Arsyeja e shitjes , kam laptop tjeter .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim