Dorza për Playstation2-Original

Shitet nga: ideal sylaj 11 Gsh 16:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Shes dorzat ne gjendje te mir teknike . Dorza posedon te gjitha pullat dhe ka kablen me gjatsi 2 metra . Dorzat jan te posaardhura nga austria .Presim blers serioz mund te na kontaktoni edhe ne viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim